Dag van de Bouw

23 mei, 2018

Zaterdag 2 juni 2018 vindt voor de 13e keer de Dag van de Bouw plaats. Op deze zaterdag worden in het hele land eenmalig grote, middelgrote en kleine bouw- en infraprojecten opengesteld voor het publiek. Denk hierbij aan wegen, spoor- en vaarwegen, woningen en woonwijken, winkelcentra, kantoorpanden, zorg- en sport accommodaties en scholen. Om de techniek achter grootse projecten te laten zien, neemt ook Croonwolter&dros deel aan deze dag.

Tussen 10.00 en 16.00 uur ben je van harte welkom op verschillende projecten waar Croonwolter&dros aan meewerkt:

  • Lelystad Airport, nieuwbouw van een duurzame passagiertermin in Lelystad. 
  • Matrix VII, id nieuwbouwproject in Amsterdam komen bedrijven met een achtergrond in IT, nieuwe Media en Life Science straks samen. 
  • Stadskantoor en stadhuis Hengelo, het stadskantoor is een nieuwbouw project en het  stadhuis wordt gerevitaliseerd. 
  • Admiraal de Ruyter Ziekenhuis – ADRZ – renovatie Moeder/Kind Centrum in Goes.

Meer info 
Laat je zaterdag 2 juni informeren, verrassen en inspireren! Op de website van de Dag van de Bouw vindt u een totaaloverzicht van alle projecten die gratis te bezoeken zijn.